Enable JavaScript to ensure website accessibility

خانواده‌های با بصیرت شهدا و ایثارگران مهم‌ترین سرمایه نظام هستند

تاریخ انتشارسه شنبه ۲۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۳
کد مطلب : ۳۹۲۳۳۴
سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی در حاشیه ملاقات عمومی با ایثارگران، گفت: خانواده‌های با بصیرت شهدا و ایثارگران مهم‌ترین سرمایه نظام هستند.
به گزارش «ایثار»، محمدرضا توحید‌نژاد در حاشیه ملاقات عمومی با ایثارگران ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت: خدمت به ایثارگران عبادت و مصداق واقعی تقرب به درگاه الهی است.
توحیدنژاد تصریح کرد: این حق قانونی خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران است که بتوانند با مسئولان ارتباط مستقیم داشته باشند و از نزدیک معضلات و مشکلات خود را مطرح کنند.
وی با تأکید بر شناخت انتظارات ایثارگران و نظارت بر نحوه ارائه خدمات، خاطرنشان کرد: در بحث خدمت‌رسانی، نگاه سازمانی ما به حل مشکل ایثارگران عزیز معطوف شده است و به دنبال یک خدمت اثربخش با کیفیت خوب و در خور شأن برای این قشر گران‌قدر در بنیاد هستیم.
توحیدنژاد خدمت سریع و به‌موقع، پیگیری و آگاهی از نتیجه کار، پاسخ درست به ایثارگر، شفافیت در امور، صداقت در گفتار، احترام و برخورد خوب را از اهداف ملاقات عمومی در بنیاد دانست و گفت: هر خدمتی که برای خانواده‌های عزیز شهدا و ایثارگران انجام دهیم در برابر عظمت آنان ناچیز است.
 انتهای پیام/