Enable JavaScript to ensure website accessibility

دیدار با خانواده‌های معظم شهدا حفظ ارزش‌های انقلاب است

تاریخ انتشارسه شنبه ۲۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۶
کد مطلب : ۳۹۲۳۵۶
 مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کردستان گفت: دیدار با خانواده‌های معظم شهدا و جانبازان از اولویت‌های ما و باعث حفظ ارزش‌های انقلاب است.
دیدار با خانواده‌های معظم شهدا حفظ ارزش‌های انقلاب است
به گزارش «ایثار»، رضا نجفی به مناسبت بزرگداشت هفته ناجا در دیدار با سه تن از خانواده‌های شهدا و جانبازان نیروی انتظامی شهرستان سنندج ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا به‌ویژه شهیدان جان برکف نیروی انتظامی، گفت: هفته نیروی انتظامی فرصت مغتنمی برای قدردانی و ارج نهادن به خانواده‌های معظم شهداست هرچند که تکریم خانواده‌های این بزرگواران تنها به هفته خاصی اختصاص ندارد و از اولویت‌های ماست و دیدار با آن‌ها باعث حفظ ارزش‌های انقلاب است.
وی با تاکید بر اینکه خانواده‌های معظم شهدا افتخار و سرمایه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند، عنوان کرد: امنیت و آرامش جامعه و عزت و سربلندی امروز ایران اسلامی مرهون جانفشانی و از خودگذشتگی شهیدانی است که بی‌ادعا و بی‌منت جان خود را برای دفاع از خاک این مرز و بوم در طبق اخلاص گذاشتند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کردستان با بیان اینکه مردم شریف ایران قدردان ایثار و فداکاری‌های شهدا هستند، گفت: دیدار با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران یک توفیق الهی است و همه ما در قبال ایثار و فداکاری شهیدان مسئولیم، از این رو بایستی ادامه دهنده راه این عزیزان باشیم و از آرمان‌های آن‌ها پیروی کنیم و در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت کوتاهی نکنیم چراکه نسل جوان ما نیازمند آشنایی با فرهنگ شهادت و ایثار است.
نجفی ضمن ارج نهادن به صبوری خانواده‌های معزز شهدا خاطرنشان کرد: شهادت آرزوی همه دلدادگان است، از این رو وظیفه خود می‌دانیم که رسیدگی به امور خانواده شهدا را اولویت قرار دهیم و از هیچ کوششی برای رفع مشکلات آن‌ها دریغ نخواهیم کرد.
انتهای پیام/