>> شهدای مدافع حرم الگوی ایثار و فداکاری برای نسل جوان هستند | ايثار

شهدای مدافع حرم الگوی ایثار و فداکاری برای نسل جوان هستند

تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۸
کد مطلب : ۳۹۲۵۰۴
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز گفت: شهدای مدافع حرم بهترین الگوی ایثار و فداکاری برای نسل جوان و جامعه محسوب می‌شوند و ما باید در راستای شناساندن این شهدای عزیز به نسل جوان تلاش کنیم.
شهدای مدافع حرم الگوی ایثار و فداکاری برای نسل جوان هستند
به گزارش «ایثار»، سلیمان رستمیان در دیدار با خانواده شهید مدافع حرم «هادی شریفی» با گرامی‌داشت یاد و خاطر شهدا و ایثارگران، شهدای مدافع حرم را ادامه دهنده راه شهدای دفاع‌مقدس دانست و گفت: شهدای مدافع حرم همانند دوران دفاع‌مقدس با مجاهدت و ایثارگری ضمن دفاع از حرم اهل‌بیت(ع) از ارزش‌های نظام اسلامی دفاع کردند.
وی با بیان اینکه فرهنگ ایثار و شهادت‌طلبی مدافعان حرم فضای كشور را بار دیگر حسینی و عاشورایی کرد افزود: تا فرهنگ ایثار و شهادت در این کشور زنده است دشمنان هیچ غلطی نمی‌توانند بکنند. شهدای مدافع‌حرم، حریم و سلامت نتیجه گسترش و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه است.
رستمیان با بیان اینکه متولیان فرهنگی برای شناساندن سیره شهدای مدافع حرم به نسل جوان باید اهتمام داشته باشند، گفت: شهدای مدافع حرم بهترین الگوی ایثار و فداکاری برای نسل جوان و جامعه محسوب می‌شوند و ما باید در راستای شناساندن این شهدای عزیز به نسل جوان تلاش کنیم.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در پایان تأکید کرد: باید بتوانیم از ارزش‌هایی که شهدای مدافع حرم برای حفظ آنها جان خود را فدا کردند، پاسداری کنیم.
انتهای پیام/