Enable JavaScript to ensure website accessibility

جانبازان نماد استقامت و نمونه بارز گذشت و فداکاری هستند

تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۰
کد مطلب : ۳۹۲۵۱۹
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران گفت: جانبازان نماد استقامت و نمونه بارز گذشت و فداکاری هستند و با تحمل سال‌ها رنج و مشقت ناشی از جانبازی همچنان استوار و با روحیه باقی ماندند.
جانبازان نماد استقامت و نمونه بارز گذشت و فداکاری هستند
به گزارش «ایثار»، حجت‌الاسلام جواد یوسف‌پور در دیدار با جانباز گرانقدر 70 درصد «علی‌اصغر جعفری» در روستای اطرب شهرستان نکا گفت: جانبازان نماد استقامت و نمونه بارز گذشت و فداکاری هستند و با تحمل سال‌ها رنج و مشقت ناشی از جانبازی همچنان استوار و با روحیه باقی ماندند.
وی با اشاره به دغدغه‌های ایثارگران عزیز در امر مشکل اشتغال فرزندانشان افزود: برای حل مشکلات فرزندان معزز شهدا و ایثارگران همه دستگاه‌ها باید احساس مسئولیت کنند و به خواسته‌های این قشر ‌گرانقدر که تمام هستی و جسم خود را فدای نظام کردند عنایت ویژه‌ای داشته باشند و دل این بزرگواران را شاد کنند تا نگرانی آنان در این رابطه رفع شود.
مدیرکل بنیاد استان مازندران خاطرنشان کرد: جانبازان سرافراز در دوران هشت سال دفاع مقدس با تمام وجود از خاک میهن اسلامی دفاع کردند و امروز که ما مدیون ایثارگری این دلیرمردان عرصه جهاد و ایثار هستیم باید همه تلاش خود را به کار ببریم تا مشکل این عزیزان در این بخش کاهش پیدا کند.
حجت‌الاسلام یوسف‌پور با بیان اینکه جانبازان ذخیره‌های ماندگار کشور ما هستند اذعان داشت: اینکه بتوانیم مشکل ایثارگران را حل و گره‌ای از مشکلات این عزیزان را باز کنیم بزرگترین افتخار است و باید فرصت خدمت به این قشر معزز را از دست ندهیم.
مدیرکل بنیاد استان مازندران تصریح کرد: یکی از مواردی که در بحث اشتغال فرزندان ایثارگران مطرح است موضوع شرکت این عزیزان در آزمون برای جذب در دستگاه‌ها است که در این خصوص راهنمایی و اطلاع‌رسانی از سوی بنیادهای تابعه صورت گرفته است. از طریق تعامل با دستگاه‌ها و شرکت‌ها درصدد هستیم تا این مشکل مرتفع شود. همچنین پس از این دیدار به منظور پیگیری مسکن ایثارگران با مدیرکل مسکن و شهرسازی استان نشستی برگزار کردیم.
انتهای پیام/