Enable JavaScript to ensure website accessibility

تلاش بنیاد توسعه فعالیت‌های فرهنگی در حوزه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت باشد

تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۷
کد مطلب : ۳۹۲۵۲۱
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز گفت: تلاش بنیاد باید توسعه فعالیت‌های فرهنگی در حوزه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت باشد.
تلاش بنیاد توسعه فعالیت‌های فرهنگی در حوزه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت باشد
به گزارش «ایثار»، امیرحسین دانش‌کهن با حضور در بنیاد منطقه یک کرج که با هدف بازدید ادواری صورت گرفت در نشست شورای اداری این بنیاد با گرامی‌داشت یاد و خاطر شهدا و ایثارگران گفت: بنیاد نهاد انقلابی و خدمتگزار و نهادی فرهنگی جهت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و زنده نگه داشتن یاد و خاطر شهیدان است.
وی افزود: تلاش بنیاد باید توسعه فعالیت‌های فرهنگی در حوزه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت باشد، باید با تدبیر، برنامه‌ریزی، همفکری و همدلی در جهت پیشبرد اهداف فرهنگی و عملی کردن برنامه‌های ترویجی در حوزه توسعه فرهنگ ایثار و شهادت کوشا باشیم.
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز برنامه‌ریزی و آموزش تخصصی نیروهای بنیاد برای انجام فعالیت‌های فرهنگی ازجمله ترویج فرهنگ ایثار و شهادت را ضروری و لازم دانست و تصریح کرد: ما وظیفه داریم تا فرهنگ ایثار و شهادت را به نسل‌های آینده منتقل کنیم.
دانش‌کهن تأکید کرد: با توجه به ظرفیت‌های موجود و با بسیج تمامی امکانات و ظرفیت‌ها گام‌های بسیار موثری می‌توان در راستای زنده نگه‌داشتن یاد و نام شهدا و همچنین ترویج فرهنگ ایثار و شهادت برداشت.
انتهای پیام/