Enable JavaScript to ensure website accessibility

تفکر بسیجی بهترین راهگشای مشکلات است

تاریخ انتشارچهارشنبه ۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۲
کد مطلب : ۳۹۷۴۶۷
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمانشاه در دیدار با خانواده دو تن از شهدای استان، تفکر بسیجی را بهترین راهکار و راهگشا در عبور از مسائل و مشکلات کشور خواند و گفت: افتخار ما در ایران اسلامی تربیت مردان مرد و دلاوری به دست مادران عفیفه و لقمه حلالی است که در دنیا زبان‌زد هستند.
تفکر بسیجی بهترین راهگشای مشکلات است
به گزارش «ایثار»، حجت‌الاسلام والمسلمین هادی عسگری هم‌زمان با هفته بسیج و به منظور تکریم خانواده‌های شاهد و ایثارگر استان کرمانشاه، به همراه رئیس بانک دی شعبه کرمانشاه با خانواده شهیدان گرانقدر «عبدالهادی شهیم» و «حسین اسدی» دیدار و از این عزیزان تجلیل کرد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمانشاه در این دیدار ضمن گرامیداشت فرارسیدن هفته بسیج، تفکر بسیجی را بهترین راهکار و راهگشا در عبور از مسائل و مشکلات کشور خواند و گفت: افتخار ما در ایران اسلامی تربیت مردان مرد و دلاوری به دست مادران عفیفه و لقمه حلالی است که در دنیا زبان‌زد هستند.
حجت‌الاسلام عسگری با اشاره به اینکه خدای متعال توفیقی عنایت کرده که به‌عنوان خادم الشهدا در خدمت جامعه ایثارگری باشیم، اضافه کرد: پایداری و صبر و استقامت این سرمایه‌های ارزشمند نظام، توانسته است تمامی توطئه‌های دشمنان قسم‌خورده انقلاب را با شکست مواجه کند.
وی در ادامه خاطرنشان کرد: همه ما مدیون خون‌های پاک به ناحق ریخته شده شهدا هستیم و ما باید پاسدار این خون‌های پاک باشیم.
در پایان این دیدار نیز از خانواده شهیدان والامقام «عبدالهادی شهیم» و «حسین اسدی» تجلیل شد.
انتهای پیام/