Enable JavaScript to ensure website accessibility

کارکنان بسیجی بنیاد به تأسی از شهدا و جانبازان برای اعتلای کشور نقش‌آفرینی می‌کنند

تاریخ انتشارچهارشنبه ۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۸
کد مطلب : ۳۹۷۴۷۵
سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی در مراسم تجلیل از کارکنان بسیجی بنیاد استان عنوان کرد: امروز کارکنان بسیجی بنیاد به تأسی از شهدا و جانبازان در عرصه‌های مختلف فرهنگی و اجتماعی حضور دارند و برای اعتلای کشور نقش‌آفرینی می‌کنند که زحمات آن‌ها قابل‌تحسین است.
کارکنان بسیجی بنیاد به تأسی از شهدا و جانبازان برای اعتلای کشور نقش‌آفرینی می‌کنند
به گزارش «ایثار»، محمدرضا توحیدنژاد روز چهارشنبه ۳ آذرماه در مراسم تجلیل از کارکنان بسیجی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی ضمن گرامیداشت فرارسیدن هفته بسیج، تفکر بسیجی را بهترین راهکار و راهگشا در عبور از مسائل و مشکلات مختلف عنوان کرد.
سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی ادامه داد: امروز نیز کارکنان بسیجی بنیاد به تأسی از شهدا و جانبازان در عرصه‌های مختلف فرهنگی و اجتماعی حضور دارند و برای اعتلای کشور نقش‌آفرینی می‌کنند که زحمات آن‌ها قابل‌تحسین است.
وی افزود: هفته بسیج، یادآور ایثار و رشادت‌های مردان بی‌ادعایی است که در طول ۸ سال دفاع مقدس مخلصانه و با توکل بر خدا قدم در میدان نبرد گذاشتند و سربلندی، افتخار و پیروزی را برای کشور به ارمغان آوردند و مدال غیرت و عزت را به گردن آویختند.
توحیدنژاد در ادامه با تاکید بر اینکه بسیج در تمامی عرصه‌ها پای‌کار است، اضافه کرد: چه بعد از دوران دفاع مقدس که دوران سازندگی بود و چه امروز در سیل، زلزله و هر حادثه‌ای که در کشور رخ می‌دهد و در عرصه‌های علمی ازجمله نانو، پیشرفت فنّاوری هوافضا و دیگر عرصه‌های اجتماعی، کارنامه بسیج یک کارنامه درخشان است.
سرپرست بنیاد استان مرکزی با اشاره به سخن حضرت امام (ره) که فرمودند: «من همواره به خلوص و صفای بسیجیان غبطه می‌خورم و از خدا می‌خواهم تا با‌ ‌بسیجیانم محشور گرداند، چراکه در این دنیا افتخارم این است که خود بسیجی‌ام»، گفت: بسیج یک نعمت و برکت برای کشور است.
توحید‌نژاد در پایان تأکید کرد: بنیاد نهادی برگرفته از بطن انقلاب است، میراث بسیج همیشه باید در بنیاد وجود داشته باشد و کارکنان بنیاد باید با روحیه بسیجی خدمت کنند و در تمام عرصه‌ها حضوری فعال داشته باشیم.
گفتنی است در این مراسم از نفرات برتر مسابقات کتاب‌خوانی و دارت با اهدای جوایزی تقدیر به عمل آمد.
انتهای پیام/