Enable JavaScript to ensure website accessibility

عمده آثار ارسالی به دبیرخانه کنگره بین‌المللی شعر ایثار و زنان عاشورایی از کشورهای فارسی‌زبان است

تاریخ انتشاردوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۳
کد مطلب : ۳۹۸۰۶۸
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس در حاشیه نشست ادبی «واژگان سرخ» عنوان کرد: عمده آثار ارسالی به دبیرخانه کنگره بین‌المللی شعر ایثار و زنان عاشورایی تاکنون، از کشورهای فارسی‌زبان بوده، اما هیچ منعی برای ارسال آثار از دیگر کشورها وجود ندارد.
عمده آثار ارسالی به دبیرخانه کنگره بین‌المللی شعر ایثار و زنان عاشورایی از کشورهای فارسی‌زبان است
به گزارش «ایثار»، سید علی محمدی روز یکشنبه ۷ آذرماه در حاشیه نشست ادبی با عنوان «واژگان سرخ» در آستانه برگزاری کنگره بین‌المللی شعر ایثار و زنان عاشورایی که در تالار حکمت دانشگاه شیراز برگزار شد، گفت: این نشست ادبی با حضور شعرای مطرح و موثر استان برگزار شده است.
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس هدف از برگزاری این نشست ادبی را هم تبلیغ و هم ترویج این کار عنوان کرد و افزود: در آینده‌ای نزدیک اختتامیه کنگره بین‌المللی شعر ایثار و زنان عاشورایی را در شیراز برگزار خواهیم کرد.
وی خاطرنشان کرد: باتوجه به اینکه استقبال بسیار خوبی از این کار ارزشمند فرهنگی صورت گرفته است، مهلت ارسال آثار به کنگره تا ١٥ دی‌ماه امسال تمدید می‌شود.
دبیر اجرایی ششمین کنگره بین‌المللی شعر ایثار و زنان عاشورایی همچنین خاطرنشان کرد: محورهای متعددی در این کنگره پیش‌بینی شده که از جمله آن‌ها می‌توان به ایثار اجتماعی، ایثار و شهید قاسم سلیمانی و ایثار و امنیت ملی اشاره کرد.
محمدی عنوان کرد: عمده آثار ارسالی به دبیرخانه این کنگره تاکنون، از کشورهای فارسی‌زبان بوده، اما هیچ منعی برای ارسال آثار از دیگر کشورها وجود ندارد.
انتهای پیام/