Enable JavaScript to ensure website accessibility

نیروی دریایی کارنامه‌ای درخشان از دوران انقلاب اسلامی برجای گذاشته است

تاریخ انتشاردوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۲
کد مطلب : ۳۹۸۰۸۱
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان غربی گفت: با وقوع انقلاب شکوهمند اسلامی دشمنان ما به دنبال فشار آوردن بر ملت ایران بودند که جنگ تحمیلی یکی از دستاوردهای این اعمال فشارها به انقلاب نوپای ما بود، بعد این دوران سخت، دلاورمردان نیروی دریایی کارنامه ماندگاری از خود به‌جای گذاشته‌اند.
نیروی دریایی کارنامه‌ای درخشان از دوران انقلاب اسلامی برجای گذاشته است
به گزارش «ايثار»، مهدی فعال در حاشیه مراسمی که به مناسبت گرامیداشت روز نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران برگزار شد، در گفت‌وگو با خبرنگار ايثار گفت: با وقوع انقلاب شکوهمند اسلامی، دشمنان ما به دنبال فشار آوردن بر ملت ایران بودند، که جنگ تحمیلی یکی از دستاوردهای این اعمال فشارها به انقلاب نوپای ما بود.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان غربی با اشاره به اینکه بعد این دوران سخت، دلاورمردان نیروی دریایی کارنامه ماندگاری از خود به‌جای گذاشته‌اند، افزود: امروز وحدت و وفاق بین نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران مشتی محکم بر دهان دشمنان این آب و خاک است و با محکم‌تر کردن این اتحاد دشمنان را بیش از پیش ناامیدتر خواهند ساخت.
فعال اظهار کرد: مهم‌ترین مراکز اقتصادی و بزرگترین شهرهای دنیا در سواحل دنیا قرار گرفته‌اند. به همین سبب، دول استعماری سلطه خود را بر کشورهای ضعیف از مسیر دریا اعمال کرده‌اند، اما با چشمان تیزبین نیروهای دریایی و تلاش‌های شبانه‌روزی این عزیزان، دشمنان این اجازه را ندارند که از مرزهای آبی کشورمان هیچگونه تجاوزی داشته باشند.
مديركل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان آذربایجان غربی ادامه داد: امنیت و آسایش و ترقی‌های روزافزون ملت ایران مرهون تلاش‌های تمامی نیروهای امنیتی کشور هستند، که از خداوند منان برای تلاشگران این عرصه علو درجات را خواستاریم.
در پایان این مراسم از خانواده شهیدان «علیرضا قربان‌نژاد» و «کاظم علی‌اکبر‌لویی» از شهدای نیروی دریایی ارتش و جانبازان سرافراز «جمال صلح‌خواه»، «بهروز اسماعیل‌ثانی»، «زین‌العابدین قربانی» و «حسن نوری‌زاد حیدرلو» تجلیل شد.
انتهای پیام/