Enable JavaScript to ensure website accessibility

انتشار کتاب برای آشناکردن جوانان با فرهنگ ایثار ضرورتی غیرقابل انکار است

تاریخ انتشاردوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۴
کد مطلب : ۳۹۸۰۸۲
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی در مراسم رونمایی از کتاب «صندوقچه چوبی»، زندگینامه دانش‌آموز شهید «عباس رستمی» عنوان کرد: همه ما امروز مدیون ازخودگذشتگی، ایثار و جان‌فشانی شهدا، جانبازان و آزادگان هستیم و برای آشنا کردن جوانان با فرهنگ ایثار و آرمان‌های شهدا انتشار کتاب ضرورتی غیرقابل‌انکار است.
انتشار کتاب برای آشناکردن جوانان با فرهنگ ایثار ضرورتی غیرقابل انکار است
به گزارش «ایثار»، شهرام ثامنی در مراسم رونمایی از کتاب «صندوقچه چوبی» که به زندگینامه دانش‌آموز شهید «عباس رستمی» در دوران دفاع مقدس پرداخته‌ است، عنوان کرد: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، موضوعی باارزش، اثربخش، ماندگار و سرشار از معنویت است.
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی افزود: در پرتو ترویج و نهادینه کردن فرهنگ ایثار و شهادت، هر قدمی که برداشته می‌شود، ارزشمند، فاخر و با فضیلت است و در روز قیامت در زمره صفحات نورانی اعمال افراد به نمایش گذاشته خواهد شد.
وی تأکید کرد: همه ما امروز مدیون ازخودگذشتگی، ایثار و جان‌فشانی شهدا، جانبازان و آزادگان هستیم و برای آشنا کردن جوانان با فرهنگ ایثار و آرمان‌های شهدا انتشار کتاب ضرورتی غیرقابل‌ انکار است.
ثامنی اضافه کرد: با هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت علاوه بر چاپ و انتشار کتب مختلف سعی غالب بر این است تا از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های فرهنگی–هنری و همچنین اطلاع‌رسانی استفاده شود که انتظار داریم مجموعه‌های فرهنگی و رسانه‌ای استان در این زمینه یاریگر ما باشند.
انتهای پیام/