Enable JavaScript to ensure website accessibility

پرداخت تسهیلات به ایثارگران با حداکثر احترام به شأن آنان صورت پذیرد

تاریخ انتشاردوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۵
کد مطلب : ۳۹۸۰۸۷
عبداله پاکاری در نشست با رئیس بانک دی گیلان ضمن تقدیر از زحمات مجموعه این بانک در استان گفت: پرداخت تسهیلات به جامعه ایثارگری باید با دید مثبت و حداکثر احترام به شأن و مقام آنان صورت پذیرد.
پرداخت تسهیلات به ایثارگران با حداکثر احترام به شأن آنان صورت پذیرد
به گزارش «ایثار»، عبداله پاکاری در نشست با رئیس بانک دی گیلان ضمن تقدیر از زحمات مجموعه این بانک در استان اظهار کرد: تعامل دوسویه و مستمر بین بنیاد استان و بانک دی در کسب رضایت‌مندی جامعه ایثارگری بیشترین تاثیرگذاری را دارد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان با اشاره به اینکه تکریم جامعه ایثارگری باید مورد توجه تمامی کارکنان و خدمتگزاران قرار گیرد گفت: امنیت، اقتدار و آرامش امروز کشور مدیون ازخودگذشتگی این افراد است و کمترین تلاش برای جبران این ایثار، احترام گذاشتن به آنان است.
وی در ادامه تسهیل در ارائه خدمات به ایثارگران را خواستار شد و تصریح کرد: پرداخت تسهیلات به جامعه ایثارگری باید با دید مثبت و حداکثر احترام به شأن و مقام آنان صورت پذیرد.
پاکاری در انتها با بیان اینکه ایجاد شعبات بانک دی در ساختمان‌های بنیاد بازخورد بسیار خوبی داشته است افزود: در تلاشیم تا زمینه ایجاد شعبات جدید در شهرستان‌های دیگر را فراهم کنیم.
انتهای پیام/