Enable JavaScript to ensure website accessibility

کسب رضایت ایثارگران رضایت خداوند متعال را در پی خواهد داشت

تاریخ انتشاردوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۰
کد مطلب : ۳۹۸۱۱۳
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام با اشاره به برگزاری برنامه‌های کنگره سرداران و 3000 شهید استان ایلام، خاطرنشان کرد: امید داریم که برنامه‌ها و فعالیت‌هایی که با تلاش شبانه‌روزی و در جهت برگزاری هرچه با شکوه‌تر کنگره صورت گرفته است، رضایت خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران را کسب کرده باشد، چرا که رضایتمندی این قشر عزیز قطعاً رضایت خداوند متعال را در پی خواهد داشت.
کسب رضایت ایثارگران رضایت خداوند متعال را در پی خواهد داشت
به گزارش «ایثار»، اسدالله تولیده روز یکشنبه 7 آذرماه، در جلسه با معاونین بنیاد استان، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، با اشاره به برگزاری کنگره سرداران و 3000 شهید استان ایلام، اظهار کرد: امروز یک رویدادی در استان ایلام شکل گرفته که تاکنون نظیر نداشته و با برگزاری کنگره، شور و شعف بسیاری در سراسر استان به وجود آمده است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام با اشاره به اینکه بنیاد استان ایلام در این کنگره مسئولیت کمیته تکریم و جمع آوری آثار شهدا را بر عهده دارد، افزود: برنامه‌های کنگره تا به امروز به بهترین شکل ممکن به انجام رسیده و به واسطه برگزاری این همایش عظیم و در حین اجرای برنامه‌ها و اجلاسیه‌ها، اصل تکریم خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران به‌خوبی رعایت شده است.
تولیده تصریح کرد: ویژه برنامه‌هایی در قالب این کنگره اجرا شد، نظیر اعزام جانبازان گرانقدر 70 درصد قطع نخاع به سفر زیارتی مشهد مقدس که در نوع خود یک اقدام جدید و بدیعی بود.
وی خاطرنشان کرد: امید داریم که برنامه‌ها و فعالیت‌هایی که با تلاش شبانه‌روزی و در جهت برگزاری هرچه باشکوه‌تر کنگره صورت گرفته است، رضایت خانواده‌های معظم شهدا را کسب کرده باشد، چراکه رضایتمندی این قشر عزیز قطعاً رضایت خداوند متعال را در پی خواهد داشت.
وی با اشاره به برگزاری اجلاسیه‌های شهدای استان، گفت: اجلاسیه‌های شهدای ورزشکار، شهدای عشایر، شهدای دانشجو و اجلاسیه شهدای زن، تا به امروز در قالب کنگره سرداران و 3000 شهید استان ایلام برگزار شده است.
انتهای پیام/