Enable JavaScript to ensure website accessibility

گزارشی از برپایی میز خدمت در سفرهای استانی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران/اشتغال در صدر بیشترین درخواست ایثارگران قرار دارد

تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۲ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۱۰
کد مطلب : ۴۰۳۴۹۷
سرپرست اداره‌کل ارتباطات و مراجعات (هاتف) بنیاد شهید و امور ایثارگران گزارشی از برپایی میز خدمت در سفرهای استانی معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران به استان‌های چهارمحال و بختیاری، سمنان، یزد، خراسان رضوی، قم، زنجان و گلستان ارائه داد.
گزارشی از برپایی میز خدمت در سفرهای استانی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران/اشتغال در صدر بیشترین درخواست ایثارگران قرار دارد
به گزارش «ایثار»، محمود دهباشی با بیان اینکه میز خدمت در سفرهای استانی دکتر قاضی‌زاده هاشمی برای رسیدگی و پاسخ به مسائل ایثارگران با حضور معاونان و مدیران بنیاد شهید و امور ایثارگران برپا می‌شود، گفت: در مجموع این 7 سفر 3369 درخواست توسط میز خدمت واصل شده است که از این میزان 829 درخواست به صورت چهره به چهره و 2540 درخواست به صورت نامه بوده است.
وی در مورد موضوعات درخواست‌های مطرح شده از سوی ایثارگران افزود: در مجموع بیشترین درخواست که بیش از 30 درصد درخواست‌ها را شامل می‌شود در موضوع اشتغال بوده و موضوعات تسهیلات، بهداشت و درمان، مسکن، پذیرش و امور اداری، حقوقی، فرهنگی و هنری، مددکاری و آموزش به ترتیب درصد کمتری را به خود اختصاص داده‌اند.
سرپرست اداره‌کل ارتباطات و مراجعات (هاتف) بنیاد شهید و امور ایثارگران افزود: در موضوع درخواست شغل بیشترین تقاضا از سوی فرزندان معزز شهدا و جانبازان ارائه شده است و در موضوع تأمین مسکن نیز خانواده معظم شهدا درخواست‌های بیشتری ارائه داده‌اند.
دهباشی در مورد میزان درخواست اشتغال از میان سایر درخواست‌های ارائه شده به میز خدمت در این 7 استان گفت: میزان درخواست اشتغال در استان‌های چهارمحال و بختیاری 35 درصد، خراسان رضوی 22 درصد، زنجان 28 درصد، سمنان 34 درصد، قم 9 درصد، یزد 32 درصد و گلستان 43 درصد بوده است.
وی درخصوص میزان درخواست‌ها به تفکیک نوع ایثارگری نیز گفت: جانبازان 25 تا 50 درصد و کمتر از 25 درصد نسبت به سایر گروه‌ها تعداد بیشتری درخواست در این سفرهای استانی ارائه کرده‌اند.
انتهای پیام/