Enable JavaScript to ensure website accessibility

برگزاری همایش «بصیرت افزایی در گام دوم انقلاب» با حضور مشاور رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران

تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۲ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۶
کد مطلب : ۴۰۳۵۷۷
مراسم دومین سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی و نخستین همایش «بصیرت افزایی در گام دوم انقلاب» با حضور مشاور رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در امور بانوان و خانواده برگزار شد.
برگزاری همایش «بصیرت افزایی در گام دوم انقلاب» با حضور مشاور رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران
به گزارش «ایثار»، مراسم دومین سالگرد شهادت سردار حاج قاسم‌سلیمانی و نخستین همایش «بصیرت افزایی در گام دوم انقلاب» با حضور سمیه گنجی مشاور رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در امور بانوان و خانواده در مرکز همایش‌های سازمان حفاظت محیط زیست برگزار شد. 
امیر سرتیپ ابراهیم گلفام جانشین معاونت فرهنگی و تبلیغات دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح در این مراسم با تبیین مکتب شهید سلیمانی گفت: سردار سلیمانی با آنکه دارای مقام نظامی بالایی بودند در نامه‌ای که برای دخترشان می‌نویسند بسیار زیبا و عاطفی با خانوده‌ صحبت می‌کنند و می‌گویند به هر چیزی می‌توان تکیه کرد اما هیچ تکیه‌گاهی بهتر و بالاتر از خداوند نیست، توصیه می‌کنم این نامه را چند بار بخوانید. سردار در حوزه نظامی 41 سال برای پیروزی انقلاب اسلامی تلاش کردند و همیشه لباس مجاهدت برتن داشتند و ما باید از مجاهدت‌های سردار درس بگیریم. 
علی سلاجقه معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست نیز در این مراسم ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهدا گفت: همه شهدای دوران دفاع مقدس و مدافعان حرم برای دفاع از حریم و حرم جان‌فشانی کردند. همچنان جریان شهادت در سازمان محیط زیست کشور جاری است. خدا را شاکرم که توفیق شد این مجلس باشکوه برگزار شود. مکتب حاج قاسم همچنان زمان و مکان نمی‌شناسد. 
در پایان این مراسم از خانواده‌های معظم شهیدان سردار شهید «حسین همدانی»، «محمد اکبر ابراهیمی» و «سعید مسلمی» تجلیل به عمل آمد.
انتهای پیام/