Enable JavaScript to ensure website accessibility

مادران شهدا اسوه‌های صبر و مقاومت هستند

تاریخ انتشارپنجشنبه ۲۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۱۸
کد مطلب : ۴۰۳۸۲۸
استاندار آذربایجان غربی گفت: مادران شهدا اسوه‌های صبر و مقاومت هستند؛ چراکه عزیزترین داشته زندگیشان را برای آرمان‌های کشور فدا کردند و ما نیز امروز باید خادمی شایسته برای این عزیزان باشیم.
مادران شهدا اسوه‌های صبر و مقاومت هستند
 به گزارش «ایثار»، محمد صادق معتمدیان در جریان سفرهای استانی به شهرستان سردشت جانبازان را سندهای زنده ی عزت و عظمت ایران اسلامی خواند و گفت: شهدا با شهادت خود و جانبازان با صبر و استقامت خود مفهوم بلند ایثار را تفسیر کردند و نشان دادند که در راه حفظ آرمان‌ها باید با تمام وجود وارد میدان شد و حتی از نثار جان هم دریغ نکرد.
استاندار آذربایجان غربی در این دیدار با تأکید بر تکریم خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران گفت: مادران شهدا اسوه‌های صبر و مقاومت هستند چراکه عزیزترین داشته زندگیشان را برای آرمان‌های کشور فدا کردند و ما نیز امروز باید خادمی شایسته برای این عزیزان باشیم.
وی افزود: همه ما خود را مدیون خانواده معظم شهدا می‌دانیم و هم به لحاظ انجام‌ وظیفه و هم تجدید بیعت با آرمان‌های والای شهیدان، دیدار با آن‌ها را برای خود افتخار می‌دانیم.
معتمدیان خدمت به ایثارگران را توفیقی بزرگ و تلاش در این راستا را وظیفه همه مسئولین دانست و گفت: همه باید بدانیم که شهدا و ایثارگران به گردن آحاد جامعه و همه مسئولین حق حیات دارند و اگرچه با هیچ خدمتی نمیتوانیم ایثار و فداکاری آنها را جبران کنیم اما وظیفه داریم به رسالت و تکلیف خود به بهترین شکل انجام دهیم.
در این دیدارها بیورانی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و کمال حسین پور نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی و لقمان خسروپور فرماندار شهرستان سردشت استاندار آذربایجان غربی را همراهی کردند.
در پایان این دیدار از سرکار خانم «مریم فتاحی» جانباز 70 درصد، همسر معزز شهید شیمیایی «مصطفی کریمی واحد» و مادر شهید معظم «عبدالحمید کریمی واحد» تجلیل و قدردانی شد.
انتهای پیام/