Enable JavaScript to ensure website accessibility

ایثارگران، اولویت موسسه فرهنگی ورزشی و توان‌بخشی ایثار در ارائه خدمات هستند

تاریخ انتشارشنبه ۲۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۱
کد مطلب : ۴۰۳۹۰۰
سرپرست بنیاد استان مرکزی بابیان اینکه موسسه فرهنگی، ورزشی و توان‌بخشی ایثار فضایی برای تکریم و حفظ شأن ایثارگران است، اظهار داشت: ایثارگران اولویت موسسه فرهنگی ورزشی و توان‌بخشی ایثار در ارائه خدمات هستند.
ایثارگران، اولویت موسسه فرهنگی ورزشی و توان‌بخشی ایثار در ارائه خدمات هستند
به گزارش «ایثار»، محمدرضا توحیدنژاد روز شنبه 25 دی‌ماه در نهمین جلسه شورای استانی موسسه فرهنگی، ورزشی و توان‌بخشی ایثار استان مرکزی با حضور اعضا و تعدادی از ایثارگران گفت: موسسه فرهنگی، ورزشی و توان‌بخشی ایثار در راستای توانمندسازی ایثارگران ایجاد شده تا بتواند خدمات فرهنگی، ورزشی موردنیاز را به جامعه ایثارگری ارائه کند. با توجه به شرایط سنی جامعه‌ هدف، آنچه باید اولویت برنامه‌ریزی‌ها قرار گیرد، توجه به مسئله‌ توان‌بخشی جامعه‌ هدف است که برنامه‌ها باید بر همین اساس تدوین شود.
توحیدنژاد افزود: ظرفیت، کفایت و توانمندی امروز موسسه ایثار آماده پاسخگویی به نیازهای فرهنگی، ورزشی و توان‌بخشی ایثارگران در چارچوب اهداف و سیاست‌هاست و توانایی ارائه خدماتی که موردنظر بنیاد شهید و امور ایثارگران است را دارد به‌ گونه‌ای که می‌تواند رضایت خانواده ایثارگران را جلب کند.
وی رویکرد مهم بنیاد را در موسسه ایثار همکاری و تلاش هر چه بیشتر برای خدمت و جلب رضایت ایثارگران دانست و گفت: هدف ما توانمندسازی ایثارگران در سه فاز فرهنگی، ورزشی و توان‌بخشی است زیرا اعتقاد داریم ایثارگران باید از نظر روحی، روانی و جسمی سلامت و در حوزه توان‌بخشی توانمند باشند و در حوزه ورزش همه ایثارگران می‌توانند از مؤسسات ایثار به‌صورت رایگان استفاده کنند و در زمینهٔ فرهنگی و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت فعال باشند.
وی در پایان افزود: خادمین جامعه ایثارگری مصمم به خدمت به جامعه ایثارگری هستند و در این مسیر از هیچ تلاشی کوتاهی نخواهند کرد.
در پایان این نشست، اعضا به بیان نقطه‌نظرات خود در خصوص فعالیت‌های موسسه فرهنگی، ورزشی و توان‌بخشی ایثار و ارائه خدمات بهتر پرداختند و پیشنهادهای خود را مطرح کردند.
انتهای پیام/