Enable JavaScript to ensure website accessibility

مادران و همسران شهدا برای امنیت مردم از آسایش خود گذشتند

تاریخ انتشارشنبه ۲۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۶
کد مطلب : ۴۰۳۹۱۴
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین در جلسه شورای معاونین، گفت: مادران و همسران شهدا برای امنیت و آسایش مردم از آسایش زندگی خود گذشتند.
مادران و همسران شهدا برای امنیت مردم از آسایش خود گذشتند
به گزارش «ایثار»، غلامرضا حقایق‌پور در جلسه شورای معاونین با تسلیت سالروز وفات حضرت ام‌البنین(س)، گفت: این روز به حق در تقویم جمهوری اسلامی روز تکریم مادران و همسران شهدا نامگذاری شده و فرصت مغتنمی است تا از این عزیزان تجلیل به عمل آید.
وی با بیان اینکه همسران و مادران شهدا حق بزرگی بر گردن همه آحاد جامعه دارند، افزود: این بزرگواران با ایثار و از خودگذشتگی و بذل جان عزیزانشان، باعث عزت و آبروی ایران شدند.
حقایق‌پور با اشاره به نقش همسران شهدا در تربیت فرزندان، گفت: همسران شهدا با تحمل سختی‌ها و مشقت‌های فراوان با پر کردن جای خالی شهید، دست به پرورش فرزندانی زدند که بسیاری از آن‌ها انسان‌هایی موفق و اثرگذار در جامعه هستند.
وی با بیان اینکه مادران و همسران شهدا برای امنیت و آسایش مردم از آسایش زندگی خود گذشتند، افزود: امروز باید با تمام توانمان درصدد جبران این از خودگذشتگی برآییم گرچه هر کاری که انجام دهیم قابل مقایسه با ایثار آنان نیست.
مدیرکل بنیاد استان قزوین با اشاره به کهولت سن مادران و برخی از همسران شهدا، گفت: با گذشت زمان بسیاری از این عزیزان توان جسمی لازم را ندارند بنابراین بنیاد توجه ویژه‌ای در حوزه مددکاری، طرح سپاس و پایش سلامت جهت بازدید و سرکشی از این قشر معظم ایثارگران را در اولویت کاری خود قرار داده است.
انتهای پیام/