Enable JavaScript to ensure website accessibility

حضور مدیرکل بنیاد ایلام در مناطق سیل‌زده شهرستان آبدانان

تاریخ انتشارشنبه ۲۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۴
کد مطلب : ۴۰۳۹۳۰
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام به منظور بررسی وضعیت و خسارت‌های وارده به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران در جریان سیل شب گذشته در شهرستان آبدانان و همچنین رسیدگی به جامعه ایثارگری آسیب دیده عازم این شهرستان شد.
حضور مدیرکل بنیاد ایلام در مناطق سیل‌زده شهرستان آبدانان
به گزارش «ایثار»، جمال اسدی به منظور بررسی وضعیت و خسارت‌های وارده به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران در جریان سیل شب گذشته در شهرستان آبدانان و رسیدگی به جامعه ایثارگری آسیب دیده عازم این شهرستان شد و از منزل مادر گرامی شهید «حسین خسروی» بازدید کرد و گفت: سیل به منزل مادر گرامی این شهید والامقام آسیب وارد ساخته است، از این رو رسیدگی به وضعیت وی جهت انتقال به مکان مناسب و امن در اولویت اصلی قرار داشت.
وی افزود: تمهیدات و اقدامات لازم جهت رفع مشکلات خانواده معظم شهید صورت گرفته است تا در کمترین زمان ممکن، وضعیت زندگی آنها به روال عادی بازگردد.
اسدی در نشست با حجت‌الاسلام سوری امام جمعه آبدانان ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدا، گفت: بنیاد به عنوان متولی جامعه ایثارگری، نقش هماهنگ کننده جهت تعامل با همه ادارات و دستگاه‌های اجرایی در ارائه خدمت به خانواده‌های شهدا و ایثارگران را بر عهده دارد. بنیاد با حمایت‌های معنوی ائمه جمعه در سطح شهرستان‌ها، فعالیت‌های خود را در حوزه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به انجام می‌رساند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام با اشاره به اینکه خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران، صاحبان اصلی این نظام هستند، گفت: با توجه به منزلت و جایگاه والای این قشر عزیز در جامعه، از این رو خدمت رسانی به آنان نیازمند نگاه و توجه ویژه همه مسئولان است.
 انتهای پیام/