Enable JavaScript to ensure website accessibility

مادران معظم شهدا تجلی واقعی ایثار و استقامت هستند

تاریخ انتشارشنبه ۲۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۹
کد مطلب : ۴۰۳۹۳۹
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران پس از دیدار با مادر شهیدان «طبری» در شهرستان قائم‌شهر گفت: مادران معظم شهدا تجلی واقعی ایثار و استقامت، مظهر شکیبایی و مدافعان اصلی حریم مقدس ولایت هستند.
مادران معظم شهدا تجلی واقعی ایثار و استقامت هستند
به گزارش «ایثار»، حجت‌الاسلام جواد یوسف‌پور به مناسبت فرا رسیدن سالروز وفات حضرت ام البنین (س) و روز تکریم از مادران و همسران معظم شهدا به اتفاق معاونان توسعه مدیریت و منابع انسانی و فرهنگی و آموزشی استان و مشاور مدیرکل در شهرستان قائمشهر با الگوی اخلاق و بردباری مادر شهیدان والامقام «سیامک، سعادت و سعید طبری» دیدار و از ایشان تجلیل به عمل آورد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران پس از انجام این دیدارها گفت: مادران معظم شهدا تجلی واقعی ایثار و استقامت، مظهر شکیبایی و مدافعان اصلی حریم مقدس ولایت هستند که به تبعیت از مکتب حضرت ام البنین (س) حماسه بزرگی را در تاریخ خلق کردند.
حجت‌الاسلام یوسف‌پور افزود: مادران شهدا در طول 8 سال دفاع مقدس حماسه‌های جاویدی ساختند و تاریخ همیشه به نیکی از آن یاد خواهد کرد. آنان با صبر و استقامت خود دشواری‌ها و سختی‌ها را تحمل کردند و هم‌اکنون نیز در تمام عرصه‌ها حضوری پررنگ دارند. ایثار و فداکاری و صبر و پایداری مادران شهیدان عزیز هشت سال دفاع مقدس را گرامی می‌داریم و صفحات تاریخ را به نام گذشت‌ها و خلوص و تلاش‌های آنان مزین می‌کنیم و عملکرد این بانوان فداکار را پشتوانه‌ای برای نسل امروز قرار می‌دهیم.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران افزود: این زنان دلیر و شجاع بودند که فرزندان جوان و نوجوان خود را برای خط مقدم جبهه آماده می‌کردند و برای دفاع از ولایت سینه سپر می‌کردند تا یک وجب از خاک مقدس این سرزمین در دست دشمن تا دندان مسلح نیفتد. وجود این زنان دلیر و شجاع بوده است که ما در امنیت و ارامش زندگی می‌کنیم لذا باید به مقام والای این عزیزان ارج بنهیم و شهامت و شجاعت بی‌نظیر آنان را ستایش کنیم چرا که این بزرگواران شایسته تقدیر و تمجید هستند.
حجت‌الاسلام یوسف‌پور گفت: در سالروز وفات حضرت ام البنین (س) و روز بزرگداشت مادران و همسران شهدا، سر تعظیم به مقام شهید و شهادت به جای می‌آوریم و از مقام و منزلت این اسوه تاریخ تجلیل و تکریم بعمل آورده و از صبر و پایداری شان در راه ارزش‌های دینی سپاسگزاری می‌کنیم.
انتهای پیام/