Enable JavaScript to ensure website accessibility

مسئولان نظام دیدار با خانواده معظم شهدا را وظیفه خود می‌دانند

تاریخ انتشارشنبه ۲۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۴
کد مطلب : ۴۰۳۹۶۰
 استاندار گلستان گفت: مسئولان نظام مقدس اسلامی، دیدار با خانواده معظم شهدا و تلاش برای رفع مشکلات آن‌ها را وظیفه خود می‌دانند.
مسئولان نظام دیدار با خانواده معظم شهدا را وظیفه خود می‌دانند
به گزارش «ایثار»، علی محمد زنگانه در دیدار با پدر شهیدان والامقام «اراز محمد و عبدالرحمن حبیب لی»٬ ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل (ره) و شهدای گران‌قدر انقلاب اسلامی، ایثار و فداکاری شهدا را موجب عزت و اقتدار کشور عزیزمان بیان کرد و گفت: ديدار با والدین شهیدان و حضور در كنار خانواده معظم شهدا٬ توفيق الهی برای مسئولان است، خون شهيدان والامقام و صبر و بردباری خانواده‌های معزز آنان، عزت و اقتدار را برای نظام جمهوری اسلامی ايران در جهان به ارمغان آورده است.
وی بالاترین مقام اجرایی دولت سیزدهم در گلستان، افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در عرصه‌های مختلف را مرهون خون پاک شهیدان دانست و گفت: بی‌تردید روحیه ایثار، شهادت، ایستادگی و صبر خانواده‌های معظم شهدا، پشتوانه اصلی انقلاب اسلامی ایران در حفظ استقلال و آزادی به شمار می‌رود.
زنگانه٬ تأکیدات مقام معظم رهبری و ریاست محترم جمهوری، مبتنی بر ضرورت تکریم و سرکشی از خانواده معظم شهدا و ایثارگران را مورد توجه قرار داد و  تصریح کرد: مسئولان نظام مقدس اسلامی، دیدار با خانواده معظم شهدا و تلاش برای رفع مشکلات آن‌ها را وظیفه خود می‌دانند.
شهید «ارازمحمد حبیب‌لی» متولد سال ۱۳۵۳ بود که سال ۱۳۷۳ در مهاباد به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
شهید «عبدالرحمن‌حبیب‌لی» متولد سال ۱۳۴۴ بود که سال ۱۳۶۶ در منطقه سومار به علت اصابت ترکش به سر، شانه راست و گردن شهید شد.
انتهای پیام/