>> ارائه بیش از 2 هزار مورد خدمات حقوقی به ایثارگران زنجانی | ايثار

ارائه بیش از 2 هزار مورد خدمات حقوقی به ایثارگران زنجانی

تاریخ انتشارشنبه ۲۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۰
کد مطلب : ۴۰۳۹۶۶
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان از ارائه 2300 مورد خدمات حقوقی به ایثارگران زنجانی در 9 ماه گذشته خبر داد.
ارائه بیش از 2 هزار مورد خدمات حقوقی به ایثارگران زنجانی
به گزارش «ایثار»، علی کاظمی ضمن ارائه گزارشی از عملکرد حوزه حقوقی بنیاد شهید و امور ایثارگران تصریح کرد: در 9 ماه گذشته خدمات حقوقی ارائه شده به ایثارگران شامل 610 مورد تنظیم لایحه و دادخواست بدوی، 200 مورد شرکت در جلسات دادرسی، ۳۵۰ مورد تنظیم شکوائیه، ۴۰۰ مورد مربوط به مشاوره حقوقی خانواده و ۳۵۰ مورد مشاوره حقوقی در موضوعات مختلف، 180 مورد صدور معرفی‌نامه و 210 مورد مربوط به سایر خدمات حقوقی است.
وی با بیان اینکه ارائه خدمات حقوقی در راستای کمک به حل مشکلات ایثارگران، از جمله خدمات بنیاد به جامعه هدف ایثارگری به شمار می‌رود، گفت: واحد مشاوره و حقوقی بنیاد استان در راستای تقویت و صیانت از جایگاه جامعه ایثارگری و ارتقاء رضایتمندی ایثارگران به عنوان یک عنصر بسیار مهم معاضدتی، علاوه بر اقدامات پیشگیرانه، جهت حل و فصل دعاوی ایثارگران ایجاد شده است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان با اشاره به اینکه خدمات حقوقی با حمایت‌های مشاوره و قضایی، از هدر رفت زمان و حمایت از عزیزانی که به علت مشکلات جسمی، روحی و اقتصادی قادر به طرح صحیح و دفاع از پرونده‌ها نیستند، نقش بسزایی را ایفا می‌کند، ادامه داد: خدمات حقوقی در بنیاد شهرستان‌های ابهر، خرمدره، طارم، خدابنده و زنجان نیز به ایثارگران ارائه می‌شود.
کاظمی گفت: برگزاری کلاس‌های آموزشی جهت ارتقای دانش حقوقی و ارائه خدمات حقوقی تلفنی بخش دیگری از اقدامات بنیاد در زمینه خدمات حقوقی است. خدمت به خانواده‌های معزز شهدا و جانبازان نه‌تنها یک وظیفه کاری، بلکه یک وظیفه دینی و عرفی است، چراکه ما و همه جامعه مدیون اين قشر هستیم و نباید از هیچ حمایت و کمکی به این قشر معزز دریغ ورزيم.
انتهای پیام/